Kuru Yeşil Organik Zerdeçal Tozu 50 Gr | Altın Süt | Toz Zerdeçal

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Organik Zerdeçal Tozu Nedir ve Nasıl Üretilir?  

 
Kurkumin pigmenti zerdeçaldaki etken maddedir ve güçlü biyolojik özelliklere sahiptir. Geleneksel bir Hint tedavi sistemi olan Ayurveda tıbbı, çeşitli sağlık durumları için zerdeçalı önerir. Bunlar kronik ağrı ve enflamasyonu da kapsar. Batı tıbbı da özellikle son dönemler ağrı kesici ve iyileştirici ajan olarak zerdeçal ile ilgili çalışmalara başlamıştır.  
 

Zerdeçal Tozunun Faydaları Nelerdir?

 
Zerdeçal ve özellikle en aktif bileşiği kurkumin, kalp hastalığını, Alzheimer'ı ve kanseri önleme potansiyeli gibi bilimsel olarak kanıtlanmış birçok sağlık yararına sahiptir österiyor.  
 
Kurkumin, yeni nöronların büyümesini artıran ve beyninizdeki çeşitli dejeneratif süreçlerle savaşan beyin hormonu seviyelerini yükseltir.
 
Antreman sonrası hamlığınız bitkinliğiniz geçmesine yardımcı olur. O yüzden antreaman sonrası shakenizi içine bir çay kaşığı ekleyin ve çalışmaya başlayın.
 
Cilt Bakımı Konusunda Oldukça Faydalıdır    
 

Organik Zerdeçal Tozu Nasıl Kullanılır?

 
Çayını Yap: Kaynamış suya, meyve sularına ekleyerek tüketebilirsiniz.
Karıştır: Özenle hazırladığınız smoothielerinize ekleyebilirsiniz, süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.
Tarifler Yap: Her türlü çorba, yemek, salata ve sos tariflerinize ekleyebilirsiniz
 
Yasal Uyarı
 
Herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için uygun değildir. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.    
 
Kuru Yeşil olarak sağlıklı insanlara ve sağlıklı bir gezegene inanıyoruz. Vücudunuzun doğal canlılığını en üst düzeye çıkarmak için saf içerikler sunarken, aynı zamanda küresel toplumu bir bütün olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği, ürünleri seçerken, ortaklıklar seçerken ve şirket kararları üzerinde işbirliği yaparken bir yaşam biçimi olarak görüyoruz.  
 
 
Bizim ailemizden sizinkine... :)  
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...